Napisz do nas Masz pytanie?

Ponadstandardowe leczenie zaćmy

Państwa oczy są wyjątkowe, a wzrok jedyny.

Ponadstandardowe metody leczenia zaćmy

Wzrokiem odbieramy ponad 90% wszystkich bodźców, i to bez względu na wiek. Jeśli chcą Państwo również w starszym wieku i po operacji zaćmy zachować młodzieńczy wzrok, warto skorzystać z możliwości ponadstandardowego leczenia zaćmy. Zapewnia ono niezależność od okularów i wyraźny, ostry wzrok we wszystkich sytuacjach. A przede wszystkim piękne spojrzenie na świat.

Decydując się na zastowanie procedury ponadstandartowej, pacjent może wybrać produkt z szerokiej gamy wysokiej jakości soczewek wewnątrzgałkowych.

 

  1. Wewnątrzgałkowe soczewki wieloogniskowe – uniezależniają od okularów. Nie będą Państwo musieli nosić wielu różnych par okularów bądź płacić za szkła wieloogniskowe.
  2. Wewnątrzgałkowe soczewki toryczne - podczas operacji zaćmy pozwalają usunąć również astygmatyzm, który deformuje widziany obraz. Dzięki nim będą Państwo widzieć ostro i unikną inwestycji w drogie szkła okularowe.
  3. Wewnątrzgałkowe soczewki asferyczne - dzięki nowoczesnej soczewce asferycznej zapewniają ostry obraz również w gorszych warunkach świetlnych, takich jak np. mgła lub półmrok podczas zmierzchu. Odpowiednie zwłaszcza dla kierowców.

 

W NeoVize już w ramach standardu operację zaćmy wykonujemy mikrocięciem 2,2 mm, które zapewnia szybkie gojenie bez szwów i szycia, a delikatne struktury oka są podczas zabiegu skutecznie chronione nadstandardowym żelem ochronnym.

U NAS NIE TRZEBA PŁACIĆ WIĘCEJ ZA STANDARD, KTÓRY W INNYCH PLACÓWKACH WIĄŻE SIĘ Z DODATKOWYMI OPŁATAMI.

Pacjent ma prawo żądać tego, co najlepsze. Nasi lekarze pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania problemów ze wzrokiem.

Nie wymagamy skierowania od lekarza okulisty. W NeoVize operacje odbywają się w krótkich terminach.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o telefon lub e-mail. Profesjonalnie przeszkolone recepcjonistki NeoVize wyjaśnią Państwu wszystkie problematyczne kwestie.

W podjęciu decyzji o leczeniu  w NeoVize mogą pomóc opinie naszych  pacjentów, którzy już przeszli zabieg usunięcia zaćmy w naszej klinice okulistycznej.