Chcę zamówić

Ponadstandardowe leczenie zaćmy

Państwa oczy są wyjątkowe, a wzrok jedyny.

Ponadstandardowe metody leczenia zaćmy

Wzrokiem odbieramy ponad 90% wszystkich bodźców, i to bez względu na wiek. Jeśli chcą Państwo również w starszym wieku i po operacji zaćmy zachować młodzieńczy wzrok, warto skorzystać z możliwości ponadstandardowego leczenia zaćmy. Zapewnia ono niezależność od okularów i wyraźny, ostry wzrok we wszystkich sytuacjach. A przede wszystkim piękne spojrzenie na świat.

Decydując się na zastowanie procedury ponadstandartowej, pacjent może wybrać produkt z szerokiej gamy wysokiej jakości soczewek wewnątrzgałkowych.

 

  1. Wewnątrzgałkowe soczewki wieloogniskowe – uniezależniają od okularów. Nie będą Państwo musieli nosić wielu różnych par okularów bądź płacić za szkła wieloogniskowe.
  2. Wewnątrzgałkowe soczewki toryczne– podczas operacji zaćmy pozwalają usunąć również astygmatyzm, który deformuje widziany obraz. Dzięki nim będą Państwo widzieć ostro i unikną inwestycji w drogie szkła okularowe.
  3. Wewnątrzgałkowe soczewki asferyczne– dzięki nowoczesnej soczewce asferycznej zapewniają ostry obraz również w gorszych warunkach świetlnych, takich jak np. mgła lub półmrok podczas zmierzchu. Odpowiednie zwłaszcza dla kierowców.

 

W NeoVize już w ramach standardu operację zaćmy wykonujemy mikrocięciem 2,2 mm, które zapewnia szybkie gojenie bez szwów i szycia, a delikatne struktury oka są podczas zabiegu skutecznie chronione nadstandardowym żelem ochronnym.

U NAS NIE TRZEBA PŁACIĆ WIĘCEJ ZA STANDARD, KTÓRY W INNYCH PLACÓWKACH WIĄŻE SIĘ Z DODATKOWYMI OPŁATAMI.

Pacjent ma prawo żądać tego, co najlepsze. Nasi lekarze pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania problemów ze wzrokiem.

Nie wymagamy skierowania od lekarza okulisty. W NeoVize operacje odbywają się w krótkich terminach.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o telefon lub e-mail. Profesjonalnie przeszkolone recepcjonistki NeoVize wyjaśnią Państwu wszystkie problematyczne kwestie.

W podjęciu decyzji o leczeniu  w NeoVize mogą pomóc opinie naszych  pacjentów, którzy już przeszli zabieg usunięcia zaćmy w naszej klinice okulistycznej.