Satysfakcja pacjentów:
Rodzaje soczewek Zabiegi refundowane przez NFZ Poznaj nas lepiej Chcę zamówić wizytę

Soczewka trójogniskowa

Trójogniskowa soczewka wewnątrzgałkowa

Trójogniskowa soczewka wewnątrzgałkowa jest najlepszym rozwiązaniem, jakie nowoczesna chirurgia oczna może zaoferować pacjentowi z zaćmą.

Podczas operacji ZAĆMY istnieje możliwość wybrania ponadstandardowej trójogniskowej soczewki wewnątrzgałkowej, która gwarantuje bardzo dobre jakościowo widzenie w szerokim spektrum – od widzenia z bliska, przez średnią odległość, aż do widzenia dali.

Innymi słowy, po operacji pacjent nie będzie potrzebował okularów podczas wykonywania czynności, w przypadku których okazywały się one nieodzowne. Możliwe stanie się:

 

Soczewki trójogniskowe zapewniają olbrzymią swobodę. Docenią to Państwo podczas uprawiania sportu lub na spacerze, a także w czasie wielu innych działań, przy których nieodzowne okazywało się korzystanie z okularów.

Specjaliści pracujący w Klinice Okulistycznej NeoVize wybiorą najlepsze rozwiązania dla Państwa oczu i zapewnią opiekę na światowym poziomie.

Przy operacjach ZAĆMY używamy wyłącznie soczewek wewnątrzgałkowych renomowanych firm światowych. Wynik operacji zależy nie tylko od pracy chirurga, ale także od jakości użytej soczewki wewnątrzgałkowej.

W Klinice Okulistycznej NeoVize do najczęściej używanych należą trójogniskowe soczewki wewnątrzgałkowe:

 

 

               

 

Operacje zaćmy

duzy
mediraty
Pobrać nowości infoform Podaj swój email.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Znajdz nas na: Facebook Google
Pomóżcie nam Państwo udoskonalić naszą opiekę. Wyślijcie swoje uwagi bezpośrednio do dyrektora eMail: kocian(małpa)neovize.cz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Masz pytanie, chcesz zamówić wizytę lub doradzić? Wpisz swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy do ciebie.

Zadzwoń do mnie Česká verze stránek icocs icocs icoen icode