JESTEŚMY BEZPIECZNYM MIEJSCEM PRACY. Operujemy, przeprowadzamy badania. Jesteśmy tutaj dla Was

Chcę zamówić

Soczewka trójogniskowa

Trójogniskowa soczewka wewnątrzgałkowa

Trójogniskowa soczewka wewnątrzgałkowa jest najlepszym rozwiązaniem, jakie nowoczesna chirurgia oczna może zaoferować pacjentowi z zaćmą.

Podczas operacji ZAĆMY istnieje możliwość wybrania ponadstandardowej trójogniskowej soczewki wewnątrzgałkowej, która gwarantuje bardzo dobre jakościowo widzenie w szerokim spektrum – od widzenia z bliska, przez średnią odległość, aż do widzenia dali.

Innymi słowy, po operacji pacjent nie będzie potrzebował okularów podczas wykonywania czynności, w przypadku których okazywały się one nieodzowne. Możliwe stanie się:

  • Czytanie czasopism, gazet i książek.
  • Przeczytanie wiadomości SMS w telefonie komórkowym.
  • Korzystanie z komputera bez okularów.
  • Gotowanie i przyrządzanie posiłków bez konieczności wycierania zaparaowanych szkieł.
  • Prowadzenie samochodu. Dzięki soczewcetrójogniskowej  można skupić wzrok zarówno na desce rozdzielczej samochodu, jak i na obiekcie znajdującym się w oddali. Ponadto można skorzystać z okularów słonecznych bez konieczności łączenia ich z dioptrycznymi.
  • Uprawianie sportu. Z trójogniskową soczewką można pływać, biegać, jeździć na nartach, nurkować... po prostu robić cokolwiek, na co ma się ochotę. A o okularach można całkowicie zapomnieć :-)  

 

Soczewki trójogniskowe zapewniają olbrzymią swobodę. Docenią to Państwo podczas uprawiania sportu lub na spacerze, a także w czasie wielu innych działań, przy których nieodzowne okazywało się korzystanie z okularów.

Specjaliści pracujący w Klinice Okulistycznej NeoVize wybiorą najlepsze rozwiązania dla Państwa oczu i zapewnią opiekę na światowym poziomie.

Przy operacjach ZAĆMY używamy wyłącznie soczewek wewnątrzgałkowych renomowanych firm światowych. Wynik operacji zależy nie tylko od pracy chirurga, ale także od jakości użytej soczewki wewnątrzgałkowej.

W Klinice Okulistycznej NeoVize do najczęściej używanych należą trójogniskowe soczewki wewnątrzgałkowe:

  • PanOptix – soczewka trójogniskowa (producent Alcon).
  • AT LISA tri – soczewka trójogniskowa (producent Zeiss).