Napisz do nas Masz pytanie?

Soczewka trójogniskowa

Trójogniskowa soczewka wewnątrzgałkowa

Trójogniskowa soczewka wewnątrzgałkowa jest najlepszym rozwiązaniem, jakie nowoczesna chirurgia oczna może zaoferować pacjentowi z zaćmą.

Podczas operacji ZAĆMY istnieje możliwość wybrania ponadstandardowej trójogniskowej soczewki wewnątrzgałkowej, która gwarantuje bardzo dobre jakościowo widzenie w szerokim spektrum – od widzenia z bliska, przez średnią odległość, aż do widzenia dali.

Innymi słowy, po operacji pacjent nie będzie potrzebował okularów podczas wykonywania czynności, w przypadku których okazywały się one nieodzowne. Możliwe stanie się:

  • Czytanie czasopism, gazet i książek.
  • Przeczytanie wiadomości SMS w telefonie komórkowym.
  • Korzystanie z komputera bez okularów.
  • Gotowanie i przyrządzanie posiłków bez konieczności wycierania zaparaowanych szkieł.
  • Prowadzenie samochodu. Dzięki soczewcetrójogniskowej  można skupić wzrok zarówno na desce rozdzielczej samochodu, jak i na obiekcie znajdującym się w oddali. Ponadto można skorzystać z okularów słonecznych bez konieczności łączenia ich z dioptrycznymi.
  • Uprawianie sportu. Z trójogniskową soczewką można pływać, biegać, jeździć na nartach, nurkować... po prostu robić cokolwiek, na co ma się ochotę. A o okularach można całkowicie zapomnieć :-)  

 

Soczewki trójogniskowe zapewniają olbrzymią swobodę. Docenią to Państwo podczas uprawiania sportu lub na spacerze, a także w czasie wielu innych działań, przy których nieodzowne okazywało się korzystanie z okularów.

Specjaliści pracujący w Klinice Okulistycznej NeoVize wybiorą najlepsze rozwiązania dla Państwa oczu i zapewnią opiekę na światowym poziomie.

Przy operacjach ZAĆMY używamy wyłącznie soczewek wewnątrzgałkowych renomowanych firm światowych. Wynik operacji zależy nie tylko od pracy chirurga, ale także od jakości użytej soczewki wewnątrzgałkowej.

W Klinice Okulistycznej NeoVize do najczęściej używanych należą trójogniskowe soczewki wewnątrzgałkowe:

  • PanOptix* – soczewka trójogniskowa (producent Alcon).
  • AT LISA tri** – soczewka trójogniskowa (producent Zeiss).

 

 

 

*Jest to wyrób medyczny. Aby uzyskać pełne informacje na temat wskazań, przeciwwskazań oraz ostrzeżeń, zapoznaj się z instrukcją użytkowania oraz z innymi ważnymi informacjami na stronie ifu.alcon.com.

**Jest to wyrób medyczny. Aby uzyskać pełne informacje na temat wskazań, przeciwwskazań oraz ostrzeżeń, zapoznaj się z instrukcją użytkowania oraz z innymi ważnymi informacjami na stronie zeiss.com.