Satysfakcja pacjentów:
Rodzaje soczewek Zabiegi refundowane przez NFZ Poznaj nas lepiej Chcę zamówić wizytę

Soczewka wieloogniskowa

Świat bez zależności od okularów jest piękniejszy i prostszy. Sposobem na widzenie bez szkieł korekcyjnych jest zastosowanie odpowiedniej soczewki wewnątrzgałkowej. Nasi lekarze pomogą Państwu w wyborze najlepszego rozwiązania

Pełnia barw, jasnych i czystych kolorów

 

 

 

Świat pełen barw, jasnych i czystych kształtów, świat przepełniony światłem. 

 

 

 

W Klinice Okulistycznej NeoVize jesteśmy w stanie spełnić to marzenie. Nasi doświadczeni chirurdzy, wykorzystujący najnowocześniejsze wewnątrzgałkowe soczewki wieloogniskowe, pozwolą Państwu podziwiać świat wokół siebie bez okularów. To jedyna okazja usunięcia zaćmy i uwolnienia się od zależności od okularów.

Zachęcamy do jej wykorzystania!

Soczewka wieloogniskowa to najlepsze rozwiązanie dla pacjenta.

Okres, w którym większość pacjentów po operacji zaćmy nie mogła czytać bez okularów, na szczęście jest już za nami.

Przystępując dzisiaj do operacji zaćmy, można wybrać wewnątrzgałkową soczewkę wieloogniskową jakości premium, która zapewni widzenie o wysokiej jakości w szerokim spektrum – zarówno z bliska, jak i z daleka.

Innymi słowy, nie będą Państwo potrzebowali okularów do czynności, do których dotychczas były one niezbędne.

Soczewka wieloogniskowa, widzenie bliży i dali bez okularów

 

 

Wewnątrzgałkowa soczewka wieloogniskowa pozwoli Państwu na czytanie gazet i książek – nawet wtedy, gdy tekst zostanie w nich wydrukowany małą czcionką. Bez okularów!

W dzisiejszych czasach wiele osób używa komutera – szuka informacji w Internecie czy korzysta z portali społecznościowych, kontaktując się z przyjaciółmi i ze znajomymi. Często do pracy przy komputerze potrzeba innych okularów niż do chodzenia lub czytania. Tej niedogodności również można się pozbyć! Soczewka wieloogniskowa jest w stanie wyostrzyć widzenie także na taką odległość.

  

Soczewka wieloogniskowa, prace w ogródku bez okularów

 

Okulary częto przeszkadzają podczas przygotowywania posiłków. Zaparowują, kiedy podniesie się pokrywkę albo otworzy gorący piekarnik. Czasami trudno je także znaleźć.

Dzięki soczewce wieloogniskowej nie będą Państwo musieli używać okularów także w kuchni.

Wiele osób z pasją zajmuje się swoim ogrodem. To nie tylko relaks, ale i zdrowie: wyhodowane warzywa czy owoce pozwalają urozmaicić dietę, a miłośnicy kwiatów czerpią ze swojego hobby dużo rdości. Praca w ogrodzie wymaga jednak spojrzenia i z bliska, i z daleka – choćby po to, by nacieszyć się osiągniętymi efektami. Ale jak to zrobić w okularach?

 

 

Soczewki wieloogniskowe przywracają wolność. Docenią je Państwo podczas uprawiania sportu lub w czasie spacerów i wielu innych czynności, przy których byli Państwo dotychczas w pełni zależni od okularów.

 

 Soczewka wieloogniskowa, niezależność od okularów nawet podczas uprawiania sportu

 

Specjaliści pracujący w Klinice Okulistycznej NeoVize wybiorą najlepsze rozwiązania dla Państwa oczu i zapewnią opiekę na światowym poziomie.

Podczas operacji zaćmy stosujemy wyłącznie wewnątrzgałkowe soczewki renomowanych światowych firm. Wynik operacji zależy nie tylko od pracy operatora, ale także od jakości zastosowanej soczewki wewnątrzgałkowej.

Aktualnie do tych najlepszych zalicza się wewnątrzoczną soczewkę Acrysof Restor amerykańskiej spółki Alcon.

W Klinice Okulistycznej NeoVize do najczęściej stosowanych wewnątrzgałkowych  soczewek wieloogniskowych należą wymienione poniżej.

W podjęciu decyzji o konsultacji w NeoVize mogą pomóc opinie pacjentów, którzy już przeszli zabieg usunięcia w naszej klinice okulistycznej.

Zapraszamy na badanie wstępne. Nasi specjaliści pomogą w znalezieniu rozwiązania satysfakcjonującego dla każdego pacjenta.

 

 

Operacje zaćmy

Názory pacientů
Online objednávka
Doporučeno pacienty
duzy
mediraty
Pobrać nowości infoform Podaj swój email.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Znajdz nas na: Facebook Google
Pomóżcie nam Państwo udoskonalić naszą opiekę. Wyślijcie swoje uwagi bezpośrednio do dyrektora eMail: kocian(małpa)neovize.cz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Masz pytanie, chcesz zamówić wizytę lub doradzić? Wpisz swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy do ciebie.

Zadzwoń do mnie Česká verze stránek icocs icocs icoen icode